Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / 30-39 Years (Masters) / White / Heavyweight 210+ lbs
(Day 1)
3-94
Gotowy
Jason Price
Jiu Jitsu Tech
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
James Williamson Checkmat
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / White (Beginner) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
8-93
Gotowy
BRANDON CARTER
RTC/Ronny Lis Jiu Jitsu
Robert Sutton SFS MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:35
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / White (Beginner) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
7-95
Gotowy
Logan Pierce
Warlord MMA
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Michael Metry Rockstar Martial Arts
Male No-Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Brown/Black (Advanced)
(Day 1)
6-100
Gotowy
Kyle Short
All American MMA/Flux MMA
Damon Ponder Presa Brazilian Jiu Jitsu Conroe Wygrana na punkty
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / White (Beginner) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
7-96
Gotowy
Graham Smith
Presa BJJ
Wygrana na punkty - 06:00
Ahmed Alkarboly LOVATO JIU-JITSU
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
4-95
Gotowy
JB Bechtloff
Cobra BJJ Plano
Wygrana na punkty - 06:00
Dominique Brooks Lovato JJ / Six Blades
Male No-Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Brown/Black (Advanced)
(Day 1)
6-101
Gotowy
Daniel Rodriguez
Cinco MMA
Rocky Budri All American MMA Wygrane przez Poddanie (submission)
Male No-Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Brown/Black (Advanced)
(Day 1)
6-103
Gotowy
Damon Ponder
Presa Brazilian Jiu Jitsu Conroe
Wygrana na punkty
Rocky Budri All American MMA
Female Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Blue
(Day 1)
1-93
Gotowy
Shellye Kimler
Texas Punishment Crew
Mikayla Castillo Warlord MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Male Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Blue
(Day 1)
3-97
Gotowy
Von Wood
Lovato's School Of Brazilian Jiu-Jitsu and MMA
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Nicholas Wright
Male No-Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Brown/Black (Advanced)
(Day 1)
6-102
Gotowy
James Fryer
Texarkana Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty
Patrick Miller Zenith USA
Male No-Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Brown/Black (Advanced)
(Day 1)
6-104
Gotowy
James Fryer
Texarkana Brazilian Jiu Jitsu
Kyle Rideau FTCC LV Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male No-Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Brown/Black (Advanced)
(Day 1)
6-105
Gotowy
Rocky Budri
All American MMA
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
James Fryer Texarkana Brazilian Jiu Jitsu
Male No-Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Brown/Black (Advanced)
(Day 1)
6-106
Gotowy
Damon Ponder
Presa Brazilian Jiu Jitsu Conroe
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Kyle Rideau FTCC LV
Male Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Blue
(Day 1)
3-98
Gotowy
Adam Soto
Gracie Barra Pearland
Wygrana na punkty - 06:00
Leigh Macneil RCJ MACHADO
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Brown/Black (Advanced) / Heavyweight 210+ lbs
(Day 1)
5-91
Gotowy
Andrew Kimler
Texas Punishment Crew
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Martin Rojas Watkins Wrecking Crew
Male Gi Absolute / 18-29 Years (Adult) / White
(Day 1)
6-99
Gotowy
Don Underwood
Insight Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Brandon Moore Jiu Jitsu Tech
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Bantamweight 125-139.9 lbs
(Day 1)
8-90
Gotowy
Curry Gaut
Team Rivas Brazilian Jiu Jitsu
Ameer Wahdan Lovato JJ / Six Blades Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / White (Beginner) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
7-97
Gotowy
Michael Metry
Rockstar Martial Arts
Ahmed Alkarboly LOVATO JIU-JITSU Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Female Gi / 18-29 Years (Adult) / White / Welterweight 135-149.9 lbs
(Day 1)
1-94
Gotowy
Taryn Williams
Peerless Brazilian Jiu Jitsu Academy
Skylar Idell Genesis Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 06:00
Female No-Gi / 18-29 Years (Adult) / White (Beginner) / Middleweight 150-169.9 lbs
(Day 1)
4-99
Gotowy
Milana Villo
Epic fight and fitness academy
Traci Martinez Warlord MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Bantamweight 125-139.9 lbs
(Day 1)
8-91
Gotowy
Dylan Ashburn
Epic fight and fitness academy
Chase Sosa Gracie Barra Texas Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Bantamweight 125-139.9 lbs
(Day 1)
8-92
Gotowy
Ameer Wahdan
Lovato JJ / Six Blades
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Ronnie Chau Alvarez BJJ
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / White (Beginner) / Light Heavyweight 190-209.9 lbs
(Day 1)
4-100
Gotowy
Xavier Martinez
John's Gym Georgetown
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:02
James Chambers Zombie Krew Jiu Jitsu
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Brown/Black (Advanced) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
5-92
Gotowy
Justin Salinas
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Livingston McKenzie The Forge BJJ
Male Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Blue
(Day 1)
3-99
Gotowy
Von Wood
Lovato's School Of Brazilian Jiu-Jitsu and MMA
Christopher Gonzalez Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao Wygrana na punkty - 04:30
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / White (Beginner) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
7-98
Gotowy
Logan Pierce
Warlord MMA
Graham Smith Presa BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / White (Beginner) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
8-95
Gotowy
Steven Ocasio
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Julio Contreras Epic fight and fitness academy
Female No-Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Blue/Purple (Intermediate)
(Day 1)
4-101
Gotowy
Shellye Kimler
Texas Punishment Crew
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Hanna Ray CAIO TERRA BJJ
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / Blue/Purple (Intermediate) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
1-95
Gotowy
Dustin Webb
Team Rivas
Brian Hagglund GRACIE BARRA (USA) Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / Brown/Black (Advanced) / Heavyweight 210+ lbs
(Day 1)
5-93
Gotowy
Shannon Smith
Ed Ramos Team HQ
Thomas Gentile No team/association Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Bantamweight 125-139.9 lbs
(Day 1)
8-94
Gotowy
Ronnie Chau
Alvarez BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Dylan Ashburn Epic fight and fitness academy