Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / 30-39 Years (Masters) / White / Welterweight 155-169.9 lbs
(Day 1)
2-92
Gotowy
Jaime Falcon
Christopher Alvarez Zombie Krew Jiu Jitsu Wygrana na punkty
Male Gi Absolute / 40+ years (Seniors) / Brown
(Day 1)
8-69
Gotowy
Gordon Chapin
RCJ MACHADO
Jason D McGill Peak Performance Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male Gi / 30-39 Years (Masters) / Brown / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
5-67
Gotowy
Jacob Chavarria
Aloisio Silva BJJ
Marc Espinosa Presa BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / 30-39 Years (Masters) / Purple / Light Heavyweight 190-209.9 lbs
(Day 1)
8-64
Gotowy
Charlie Auvaa
Gracie Barra Southlake Texas
Jason Perrotta LOVATO JIU-JITSU Wygrana na punkty - 06:00
Kids No-Gi / Female - 13-14 Years (Teen) / 120.1-130.0 lbs / Beginner
(Day 1)
3-74
Gotowy
Skylar Idell
Genesis Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Angelita Torres Warlord MMA
Male Gi / 18-29 Years (Adult) / Purple / Welterweight 155-169.9 lbs
(Day 1)
1-70
Gotowy
Jose Roman
Lovato JJ / Six Blades
Michael Lundie Guy Mezger Combat Sports Club Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Kids No-Gi / 11-12 Years (Preteen) / Over 110.1 lbs / Beginner
(Day 1)
6-72
Gotowy
Nathaniel Castro
Alvarez Brazilian Jiu Jitsu
Preston McCartney Excalibur Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Kids No-Gi / 11-12 Years (Preteen) / 70.1-80.0 lbs / Beginner
(Day 1)
3-69
Gotowy
Evan LeClair
John's Gym Georgetown
Wygrana na punkty - 03:00
Sara LeClair John's Gym Georgetown
Male Gi Absolute / 18-29 Years (Adult) / Brown
(Day 1)
4-80
Gotowy
Damian Kells
Alvarez Brazilian Jiu Jitsu
Tyler Murrah The Forge BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Kids No-Gi / 11-12 Years (Preteen) / Over 110.1 lbs / Beginner
(Day 1)
6-73
Gotowy
Hope Russell
All American MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Ben Morales Genesis Jiu Jitsu
Kids No-Gi / 11-12 Years (Preteen) / 70.1-80.0 lbs / Advanced
(Day 1)
3-73
Gotowy
Jorge Antonio Macias Arista
RENZO GRACIE MEXICO
Joshua Patino All American MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Male Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Brown
(Day 1)
7-72
Gotowy
James Fryer
Texarkana Brazilian Jiu Jitsu
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Jacob Chavarria Aloisio Silva BJJ
Male Gi Absolute / 18-29 Years (Adult) / Black
(Day 1)
8-67
Gotowy
CHRIS HODDY
North Texas Mixed Martial Arts
Roman Hernandez Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao Wygrana na punkty - 06:00
Kids No-Gi / 11-12 Years (Preteen) / 70.1-80.0 lbs / Beginner
(Day 1)
3-70
Gotowy
Joel Rodriguez
LOVATO JIU-JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Camden MCGREGOR Mohler MMA
Kids No-Gi / 11-12 Years (Preteen) / Over 110.1 lbs / Beginner
(Day 1)
6-74
Gotowy
Amari Caban
360 Jijitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Nevaeh Flemmons Zombie Brazilian Jiu-Jitsu - RMNU
Female Gi / 18-29 Years (Adult) / White / Bantamweight up to 119.9 lbs
(Day 1)
2-90
Gotowy
Anna Miller
PRECISION JIU-JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Jackie Le The Forge BJJ
Male Gi / 30-39 Years (Masters) / Blue / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
4-78
Gotowy
Leigh Macneil
RCJ MACHADO
David Rodriguez Guy Mezger Combat Sports Club Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / 30-39 Years (Masters) / Purple / Lightweight 140-154.9 lbs
(Day 1)
5-70
Gotowy
Adam Chance
Texas Punishment Crew
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Tony Danna Roberto Kaelin Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi / 30-39 Years (Masters) / White / Welterweight 155-169.9 lbs
(Day 1)
2-94
Gotowy
William Heinz
PRECISION JIU-JITSU
Jeremy Gurtz Lovato's School Of Brazilian Jiu-Jitsu and MMA Wygrana na punkty - 06:00
Kids No-Gi / Female - 13-14 Years (Teen) / 120.1-130.0 lbs / Beginner
(Day 1)
3-75
Gotowy
Janell Pineda
RuFFhouse MMA
Angelita Torres Warlord MMA Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / 30-39 Years (Masters) / Purple / Welterweight 155-169.9 lbs
(Day 1)
5-72
Gotowy
Brad Oliver
Peak Performance
Mark Francescutti Octagon MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:15
Female Gi Absolute / 18-29 Years (Adult) / Brown
(Day 1)
1-69
Gotowy
Karla Shellhammer
SOUL FIGHTERS (BRUNO MENDES)
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Annemieke Demaggio Lovato JJ / Six Blades
Kids No-Gi / 11-12 Years (Preteen) / Over 110.1 lbs / Beginner
(Day 1)
6-75
Gotowy
Preston McCartney
Excalibur Jiu Jitsu
Shea McKee Genesis Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Male Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Brown
(Day 1)
7-73
Gotowy
Paul Ambriz
The Forge BJJ
Marc Espinosa Presa BJJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Kids No-Gi / Male 15-17 Years (Juvenile) / Beginner / 150.1-160.0 lbs
(Day 1)
1-65
Gotowy
Rodney Mize
Warlord MMA
Will Bradford N/A Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Brown
(Day 1)
7-74
Gotowy
James Fryer
Texarkana Brazilian Jiu Jitsu
Marco Mayen Presa Brazilian Jiujitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Kids No-Gi / 11-12 Years (Preteen) / Over 110.1 lbs / Beginner
(Day 1)
6-76
Gotowy
Diego Cordero
Enzo Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Logan Henry Warlord MMA
Male Gi / 30-39 Years (Masters) / Brown / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
5-68
Gotowy
Jay Shellhammer
SOUL FIGHTERS (BRUNO MENDES)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Phillip Castilla Checkmat
Male Gi Absolute / 18-29 Years (Adult) / Brown
(Day 1)
4-81
Gotowy
Vinny Saenz
LOVATO JIU-JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:08
Damian Kells Alvarez Brazilian Jiu Jitsu
Female Gi / 18-29 Years (Adult) / White / Bantamweight up to 119.9 lbs
(Day 1)
2-91
Gotowy
Rona Santiano
Lovato JJ / Six Blades
Milana Villo Epic fight and fitness academy Wygrana na punkty - 06:00
Kids No-Gi / 11-12 Years (Preteen) / Over 110.1 lbs / Beginner
(Day 1)
6-79
Gotowy
Hope Russell
All American MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Amari Caban 360 Jijitsu
Male Gi / 30-39 Years (Masters) / Purple / Lightweight 140-154.9 lbs
(Day 1)
5-71
Gotowy
Luis Perez
Alvarez Brazilian Jiu Jitsu
Adam Chance Texas Punishment Crew Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51