Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
6-94
Gotowy
Steven Lee
None
Dominique Brooks Lovato JJ / Six Blades Wygrana na punkty - 06:00
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / Blue/Purple (Intermediate) / Light Heavyweight 190-209.9 lbs
(Day 1)
7-91
Gotowy
Julio Viramontes
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:19
Omarri Richards Genesis Jiu Jitsu
Male Gi / 30-39 Years (Masters) / White / Heavyweight 210+ lbs
(Day 1)
3-92
Gotowy
Jason Price
Jiu Jitsu Tech
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
James Williamson Checkmat
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Lightweight 140-154.9 lbs
(Day 1)
2-106
Gotowy
Michael Lundie
Guy Mezger Combat Sports Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Hayden Duff 360 Jijitsu
Male Gi Absolute / 18-29 Years (Adult) / Blue
(Day 1)
5-84
Gotowy
BLADE WEBER
No Team
Shaun Lewis The Forge BJJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Black
(Day 1)
8-79
Gotowy
Kyle Rideau
FTCC LV
Brad Scott RCJ ACADEMY Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male Gi / 18-29 Years (Adult) / White / Welterweight 155-169.9 lbs
(Day 1)
1-83
Gotowy
Benjamin Pina
LOVATO JIU-JITSU
JohnMichael McDougal TAC TEAM BJJ Wygrana na punkty - 05:57
Male Gi Absolute / 18-29 Years (Adult) / Blue
(Day 1)
5-85
Gotowy
G Henley
Insight Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Mekhi Castillo Warlord MMA
Male Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Black
(Day 1)
8-80
Gotowy
Rocky Budri
All American MMA
Jason Conaway Nova Uniao- Leonardo Pecanha Association Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male Gi / 18-29 Years (Adult) / White / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
5-82
Gotowy
Isaac Markin
Epic fight and fitness academy
Ahmed Alkarboly LOVATO JIU-JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:53
Male Gi / 18-29 Years (Adult) / White / Light Heavyweight 190-209.9 lbs
(Day 1)
3-88
Gotowy
Brandon Moore
Jiu Jitsu Tech
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:19
Xavier Martinez John's Gym Georgetown
Male Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Black
(Day 1)
8-81
Gotowy
Matthew Wilson
Presa Brazilian Jiu Jitsu Conroe
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Daniel Rodriguez Cinco MMA
Male Gi / 30-39 Years (Masters) / Black / Welterweight 155-169.9 lbs
(Day 1)
6-91
Gotowy
Jeff Hammond
Caique JJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:49
Andy Phonsavatdy GFTEAM
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Lightweight 140-154.9 lbs
(Day 1)
2-107
Gotowy
Mekhi Castillo
Warlord MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Julien McFadden No Team
Male Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Black
(Day 1)
8-82
Gotowy
Ivaniel Oliveira
Checkmat
Wygrana na punkty - 06:00
Luke Woodard American Elite MMA
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / Blue/Purple (Intermediate) / Light Heavyweight 190-209.9 lbs
(Day 1)
7-92
Gotowy
Kyle Short
All American MMA/Flux MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Omarri Richards Genesis Jiu Jitsu
Male Gi / 30-39 Years (Masters) / Blue / Light Heavyweight 190-209.9 lbs
(Day 1)
1-86
Gotowy
Kyle Bookout
American Elite MMA
Adam Soto Gracie Barra Pearland Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:35
Male Gi Absolute / 18-29 Years (Adult) / Blue
(Day 1)
5-86
Gotowy
Shaun Lewis
The Forge BJJ
Alfonso Sneed LOVATO JIU-JITSU Wygrana na punkty - 06:00
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Lightweight 140-154.9 lbs
(Day 1)
2-108
Gotowy
Hayden Duff
360 Jijitsu
Julien McFadden No Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Male Gi / 30-39 Years (Masters) / White / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
3-91
Gotowy
BRANDON CARTER
RTC/Ronny Lis Jiu Jitsu
Andrew Jacobs Wolfpack MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Male Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
6-95
Gotowy
Atila De Freitas Souza
Steven Lee None Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:08
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Brown/Black (Advanced) / Lightweight 140-154.9 lbs
(Day 1)
4-92
Gotowy
Fabian Anthony Saldivar
MVMT Academy
Joao Pedro Rodrigues SOUL FIGHTERS (BRUNO MENDES) Wygrane przez Poddanie (submission)
Male Gi / 18-29 Years (Adult) / White / Welterweight 155-169.9 lbs
(Day 1)
1-84
Gotowy
Stefan Nilsson
Alvarez Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Benjamin Pina LOVATO JIU-JITSU
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / Brown/Black (Advanced) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
7-86
Gotowy
Damon Ponder
Presa Brazilian Jiu Jitsu Conroe
Tony Oviedo 10th Planet Freaks Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / Brown/Black (Advanced) / Lightweight 140-154.9 lbs
(Day 1)
2-111
Gotowy
Adam Chance
Texas Punishment Crew
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Nathan Torres Warlord MMA
Male Gi Absolute / 18-29 Years (Adult) / Blue
(Day 1)
5-87
Gotowy
G Henley
Insight Brazilian Jiu Jitsu
Colton Phoenix LOVATO JIU-JITSU Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
4-93
Gotowy
Kevin Kenyon
JB Bechtloff Cobra BJJ Plano Wygrane przez Poddanie (submission)
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / Brown/Black (Advanced) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
7-88
Gotowy
Tony Oviedo
10th Planet Freaks
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Jay Shellhammer SOUL FIGHTERS (BRUNO MENDES)
Male Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Black
(Day 1)
8-83
Gotowy
Brad Scott
RCJ ACADEMY
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Patrick Miller Zenith USA
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / Brown/Black (Advanced) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
7-89
Gotowy
Kyle Rideau
FTCC LV
Jay Shellhammer SOUL FIGHTERS (BRUNO MENDES) Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male Gi / 30-39 Years (Masters) / White / Heavyweight 210+ lbs
(Day 1)
3-93
Gotowy
Ahndre Olison
Checkmat
James Williamson Checkmat Wygrana na punkty - 06:00
Female No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Lightweight 120-134.9 lbs
(Day 1)
4-96
Gotowy
Karla Shellhammer
SOUL FIGHTERS (BRUNO MENDES)
Wygrana na punkty - 06:00
Abby Narvarte Watkins Wrecking Crew