Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / Brown/Black (Advanced) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
7-90
Gotowy
Phillip Castilla
Checkmat
Tony Oviedo 10th Planet Freaks Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Male Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Black
(Day 1)
8-84
Gotowy
Jason Conaway
Nova Uniao- Leonardo Pecanha Association
Jeff Hammond Caique JJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male Gi / 40+ years (Seniors) / White / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
6-97
Gotowy
Jack Cutting
Julio Contreras Epic fight and fitness academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Male Gi / 40+ years (Seniors) / White / Light Heavyweight 190-209.9 lbs
(Day 1)
7-94
Gotowy
Matt Barnes
Genesis Jiu Jitsu
John Sloan Lucky Jiu Jitsu & Fitness Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:45
Male Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Black
(Day 1)
8-85
Gotowy
Matthew Wilson
Presa Brazilian Jiu Jitsu Conroe
Ivaniel Oliveira Checkmat Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Black
(Day 1)
8-86
Gotowy
Brad Scott
RCJ ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Jeff Hammond Caique JJ
Female Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Blue
(Day 1)
1-87
Gotowy
Zenayda Ruiz
Shellye Kimler Texas Punishment Crew Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / White (Beginner) / Welterweight 155-169.9 lbs
(Day 1)
2-113
Gotowy
JohnMichael McDougal
TAC TEAM BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Joseph Farhamand SOUL FIGHTERS (BRUNO MENDES)
Male Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
6-96
Gotowy
Shaun Lewis
The Forge BJJ
Dominique Brooks Lovato JJ / Six Blades Wygrana na punkty - 06:00
Female Gi / 18-29 Years (Adult) / White / Welterweight 135-149.9 lbs
(Day 1)
1-89
Gotowy
Taryn Williams
Peerless Brazilian Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:42
Kyndra Brown Alliance DFW
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Brown/Black (Advanced) / Heavyweight 210+ lbs
(Day 1)
5-90
Gotowy
Andrew Kimler
Texas Punishment Crew
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Roman Hernandez Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Female No-Gi / 30-39 Years (Masters) / Blue/Purple (Intermediate) / Middleweight 150-169.9 lbs
(Day 1)
8-89
Gotowy
Shellye Kimler
Texas Punishment Crew
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Irene Trevino Warlord MMA
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Lightweight 140-154.9 lbs
(Day 1)
2-109
Gotowy
Michael Lundie
Guy Mezger Combat Sports Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Mekhi Castillo Warlord MMA
Male Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Black
(Day 1)
8-87
Gotowy
Matthew Wilson
Presa Brazilian Jiu Jitsu Conroe
Jeff Hammond Caique JJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / Blue/Purple (Intermediate) / Light Heavyweight 190-209.9 lbs
(Day 1)
7-93
Gotowy
Julio Viramontes
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Kyle Short All American MMA/Flux MMA Wygrana na punkty - 06:00
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
4-94
Gotowy
Dominique Brooks
Lovato JJ / Six Blades
Wygrane przez Poddanie (submission)
Kevin Kenyon
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / Brown/Black (Advanced) / Lightweight 140-154.9 lbs
(Day 1)
2-112
Gotowy
Daniel Rodriguez
Cinco MMA
Nathan Torres Warlord MMA Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male Gi / 18-29 Years (Adult) / White / Welterweight 155-169.9 lbs
(Day 1)
1-85
Gotowy
Neal Jaden
LOVATO JIU-JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
JohnMichael McDougal TAC TEAM BJJ
Male Gi / 30-39 Years (Masters) / White / Lightweight 140-154.9 lbs
(Day 1)
2-115
Gotowy
Yuri Naranjo
RTC/Ronny Lis Jiu Jitsu
TOMAS Hinojosa Marcelo Garcia Dallas Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:00
Female No-Gi / 18-29 Years (Adult) / White (Beginner) / Middleweight 150-169.9 lbs
(Day 1)
4-97
Gotowy
Ashlea Trachier
Mansfield MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:07
Milana Villo Epic fight and fitness academy
Male Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Blue
(Day 1)
3-95
Gotowy
Adam Soto
Gracie Barra Pearland
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Unknown User Insight Brazilian Jiu Jitsu
Female Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Blue
(Day 1)
1-88
Gotowy
Mikayla Castillo
Warlord MMA
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Zenayda Ruiz
Male Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Blue
(Day 1)
3-96
Gotowy
Jon Blackburn
Lovato JJ / Six Blades
Leigh Macneil RCJ MACHADO Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Female Gi / 18-29 Years (Adult) / White / Welterweight 135-149.9 lbs
(Day 1)
1-90
Gotowy
Skylar Idell
Genesis Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Kyndra Brown Alliance DFW
Male Gi Absolute / 30-39 Years (Masters) / Black
(Day 1)
8-88
Gotowy
Ivaniel Oliveira
Checkmat
Wygrana na punkty - 06:00
Brad Scott RCJ ACADEMY
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / White (Beginner) / Welterweight 155-169.9 lbs
(Day 1)
2-114
Gotowy
Unknown User
Insight Brazilian Jiu Jitsu
Taylor Guest Blitz MMA Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male Gi Absolute / 18-29 Years (Adult) / Blue
(Day 1)
5-88
Gotowy
Shaun Lewis
The Forge BJJ
G Henley Insight Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
Male Gi Absolute / 18-29 Years (Adult) / White
(Day 1)
6-98
Gotowy
Don Underwood
Insight Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
JohnMichael McDougal TAC TEAM BJJ
Female No-Gi / 18-29 Years (Adult) / White (Beginner) / Middleweight 150-169.9 lbs
(Day 1)
4-98
Gotowy
Traci Martinez
Warlord MMA
Hanna Ray CAIO TERRA BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi Absolute / 18-29 Years (Adult) / Blue
(Day 1)
5-89
Gotowy
Alfonso Sneed
LOVATO JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 06:00
Colton Phoenix LOVATO JIU-JITSU
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / Blue/Purple (Intermediate) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
1-91
Gotowy
Leigh Macneil
RCJ MACHADO
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Dustin Webb Team Rivas
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / Blue/Purple (Intermediate) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
1-92
Gotowy
David Rodriguez
Guy Mezger Combat Sports Club
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Brian Hagglund GRACIE BARRA (USA)