Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Female - 13-14 Years (Teen) / Grey (Grey/White, Grey, Grey/Black) / 110.1-120.0 lbs
(Day 1)
2-21
Gotowy
Andie Donahue
Gracie Barra Ahwatukee
Wygrana na punkty - 05:00
Mia Barsch De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids No-Gi / 7-8 Years (Youth 1) / 60.1-70.0 lbs / Beginner
(Day 1)
3-24
Gotowy
Cassius Hamamoto
Proving Ground MMA
Chance Odle Strong Heart Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Kids No-Gi / 11-12 Years (Preteen) / 70.1-80.0 lbs / Beginner
(Day 1)
4-28
Gotowy
Axel Licon
Maracaba BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Llesenia Ochoa Ares/Nava BJJ
Kids Gi / Male 15-17 Years (Juvenile) / Orange (Orange/White, Orange, Orange/Black) / 120.1-130.0 lbs
(Day 1)
2-23
Gotowy
Carson Swenson
ONE JIU JITSU
Gabriel Fuentes GD Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Kids No-Gi / 9-10 Years (Youth 2) / 50.1-60.0 lbs / Beginner
(Day 1)
1-24
Gotowy
Warner Icard
Lotus Club Fight & Fitness
Unknown User Gracie Barra El Paso Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Kids No-Gi / 9-10 Years (Youth 2) / Beginner / 60.1-70.0 lbs
(Day 1)
4-22
Gotowy
Bailee Vidal
10th Planet Tucson
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Constantine Bingham Damri MMA
Kids No-Gi / 9-10 Years (Youth 2) / Beginner / Over 90.1 lbs
(Day 1)
1-27
Gotowy
Richard Randall
10th Planet Tucson
Isaiah Johns Lotus Club Fight & Fitness Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi / 7-8 Years (Youth 1) / Beginner / 50.1-60.0 lbs
(Day 1)
2-25
Gotowy
Alexander Bays
Emberlin Williams De Boa Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / Grey (Grey/White, Grey, Grey/Black) / 120.1-130.0 lbs
(Day 1)
3-22
Gotowy
Fabio Tamblyn
Atos West Phoenix
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Brayden Herrman Gracie Barra Ocotillo
Kids No-Gi / 9-10 Years (Youth 2) / 50.1-60.0 lbs / Beginner
(Day 1)
1-25
Gotowy
Warner Icard
Lotus Club Fight & Fitness
Unknown User Gracie Barra El Paso Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Kids No-Gi / 9-10 Years (Youth 2) / Advanced / 70.1-80.0 lbs
(Day 1)
4-26
Gotowy
Justin Cole
Gracie Barra Corona
Ivana Odle Strong Heart Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Kids No-Gi / 9-10 Years (Youth 2) / Beginner / Over 90.1 lbs
(Day 1)
1-28
Gotowy
Richard Randall
10th Planet Tucson
Wygrana na punkty - 03:00
Isaiah Johns Lotus Club Fight & Fitness
Kids No-Gi / 11-12 Years (Preteen) / 70.1-80.0 lbs / Beginner
(Day 1)
4-29
Gotowy
Beckam Williams
De Boa Jiu Jitsu Academy
Llesenia Ochoa Ares/Nava BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / Advanced / 100.1-110.0 lbs
(Day 1)
3-30
Gotowy
Ethan Abraham
Atos West Phoenix
Yin Redman Refuge BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Kids No-Gi / 7-8 Years (Youth 1) / Beginner / 50.1-60.0 lbs
(Day 1)
2-26
Gotowy
Anthony Vidal
10th Planet Tucson
Lincoln Riebe Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Kids No-Gi / 9-10 Years (Youth 2) / Advanced / 70.1-80.0 lbs
(Day 1)
4-27
Gotowy
Yeo Redman
Refuge BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Julian “Juice” King Lotus Club Fight & Fitness
Kids No-Gi / 7-8 Years (Youth 1) / Beginner / 50.1-60.0 lbs
(Day 1)
2-27
Gotowy
Emberlin Williams
De Boa Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Harmony Shepardson Damri MMA
Kids No-Gi / 9-10 Years (Youth 2) / Beginner / Over 90.1 lbs
(Day 1)
1-29
Gotowy
Richard Randall
10th Planet Tucson
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Isaiah Johns Lotus Club Fight & Fitness
Kids No-Gi / 7-8 Years (Youth 1) / Beginner / 50.1-60.0 lbs
(Day 1)
2-28
Gotowy
Lincoln Riebe
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Lorenzo Barsch De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids No-Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / 100.1-110.0 lbs / Beginner
(Day 1)
4-31
Gotowy
Emerson Morris
Inverse Jiu Jitsu
Landon Minturn Maracaba BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi / Male 15-17 Years (Juvenile) / Beginner / 130.1-140.0 lbs
(Day 1)
1-30
Gotowy
Nathan Daschke
Rise Combat Sports AZ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:42
Josh Arevalo Ethos Martial Arts AZ
Kids No-Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / Advanced / 120.1-130.0 lbs
(Day 1)
2-33
Gotowy
Lukas Varela
Ares/Nava BJJ
Carter Cortes Tillis Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Kids No-Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / Beginner / 120.1-130.0 lbs
(Day 1)
3-26
Gotowy
James Ferguson
Damri MMA
Brayden Herrman Gracie Barra Ocotillo Wygrana na punkty
Kids No-Gi / 11-12 Years (Preteen) / 70.1-80.0 lbs / Beginner
(Day 1)
4-30
Gotowy
Axel Licon
Maracaba BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Llesenia Ochoa Ares/Nava BJJ
Kids No-Gi / 7-8 Years (Youth 1) / Beginner / 50.1-60.0 lbs
(Day 1)
2-29
Gotowy
Alexander Bays
Lorenzo Barsch De Boa Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Kids No-Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / Beginner / 120.1-130.0 lbs
(Day 1)
3-27
Gotowy
Fabio Tamblyn
Atos West Phoenix
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:42
Sir Friday Atos West Phoenix
Kids No-Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / 100.1-110.0 lbs / Beginner
(Day 1)
4-32
Gotowy
Landon Minturn
Maracaba BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Emerson Morris Inverse Jiu Jitsu
Kids No-Gi / 7-8 Years (Youth 1) / Beginner / 50.1-60.0 lbs
(Day 1)
2-30
Gotowy
Anthony Vidal
10th Planet Tucson
Wygrana na punkty - 03:00
Harmony Shepardson Damri MMA
Kids No-Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / Advanced / 100.1-110.0 lbs
(Day 1)
3-31
Gotowy
Ethan Abraham
Atos West Phoenix
Yin Redman Refuge BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Kids No-Gi / 7-8 Years (Youth 1) / Beginner / 50.1-60.0 lbs
(Day 1)
2-31
Gotowy
Emberlin Williams
De Boa Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Lincoln Riebe
Kids No-Gi / Male 15-17 Years (Juvenile) / Beginner / 130.1-140.0 lbs
(Day 1)
1-31
Gotowy
Nathan Daschke
Rise Combat Sports AZ
Josh Arevalo Ethos Martial Arts AZ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Kids No-Gi / Male 15-17 Years (Juvenile) / 130.1-140.0 lbs / Advanced
(Day 1)
1-33
Gotowy
Joshua Payte
Atos West Phoenix
Carson Swenson ONE JIU JITSU Zwycięstwo przez dyskwalifikację