Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / 9-10 Years (Youth 2) / White / Over 90.1 lbs
(Day 1)
3-25
Gotowy
Marcus Richardson Jr
Destiny Health & Mma
Jovany Gallardo Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / White / 100.1-110.0 lbs
(Day 1)
2-25
Gotowy
Lucas Realivasquez
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Andres Pacheco HONU BJJ
Kids Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / White / 110.1-120.0 lbs
(Day 1)
5-23
Gotowy
Max Garijo
Gallegos Jiu Jitsu Association
Johnny Kohl Alpine Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / White / Over 110.1 lbs
(Day 1)
7-26
Gotowy
Demetrius Golden
Alliance San Diego
Wygrana na punkty - 03:00
Skyler Deno HONU BJJ
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / Grey (Grey/White, Grey, Grey/Black) / Over 110.1 lbs
(Day 1)
4-24
Gotowy
Riley Skolmowski
Alliance Training Center East
Wygrana na punkty - 03:00
Brian Santos Jr. Team Ironman Ultimate Training
Kids Gi / 9-10 Years (Youth 2) / White / Over 90.1 lbs
(Day 1)
3-26
Gotowy
Asher Heier
Flow Roll BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Gianni Chavez ALLIANCE
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / White / 70.1-80.0 lbs
(Day 1)
1-24
Gotowy
Keoni Bumanglag
HONU BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Mayleigh Bennett Charles Gracie Academy of Fernley
Kids Gi / Female - 13-14 Years (Teen) / Grey (Grey/White, Grey, Grey/Black) / Over 150.1 lbs
(Day 1)
5-22
Gotowy
Izabella Kaelin
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Wygrana na punkty - 05:00
Sylvia Medina Strong Base Brazilian Jiu Jitsu
Kids Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / Grey (Grey/White, Grey, Grey/Black) / 110.1-120.0 lbs
(Day 1)
2-28
Gotowy
Trevor Kloska
Studio 33
Nicholas Pachico Destiny Health & Mma Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / Grey (Grey/White, Grey, Grey/Black) / 70.1-80.0 lbs
(Day 1)
6-13
Gotowy
Kaige Geyer
Lucero Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Blake Freeman
Kids Gi / 9-10 Years (Youth 2) / Grey (Grey/White, Grey, Grey/Black) / 60.1-70.0 lbs
(Day 1)
3-21
Gotowy
Ender Kauth
PARAGON BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 00:58
Preslie Cox Trilogy Martial Arts Academy
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / White / 90.1-100.0 lbs
(Day 1)
7-30
Gotowy
Joe Quinn
HONU BJJ
Braden Graffio Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Kids Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / White / 100.1-110.0 lbs
(Day 1)
4-30
Gotowy
Aaron Ramirez
One Legacy Training Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Armando Encarnacion Brasa CTA
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / Yellow (Yellow/White, Yellow), Yellow/Black) / 70.1-80.0 lbs
(Day 1)
3-31
Gotowy
Malu Lomeli
Academy Jiu-Jitsu & Kickboxing
Makaila Johnson Alliance Eastlake Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / White / 100.1-110.0 lbs
(Day 1)
2-26
Gotowy
Liliana Yafuso
Alpine Jiu Jitsu
Andres Pacheco HONU BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Kids Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / White / Over 150.1 lbs
(Day 1)
1-28
Gotowy
Quinn Smedra
Flow Roll BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Arjay Tiqui Destiny Health & Mma
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / Grey (Grey/White, Grey, Grey/Black) / Over 110.1 lbs
(Day 1)
4-25
Gotowy
Noah Hudkins
Studio 33
Abigail Herrera Academy Jiu-Jitsu & Kickboxing Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Kids Gi / 9-10 Years (Youth 2) / White / Over 90.1 lbs
(Day 1)
3-27
Gotowy
Trip Meyers
HONU BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Gianni Chavez ALLIANCE
Kids Gi / Female 15-17 Years (Juvenile) / White / 140.1-150.0 lbs
(Day 1)
2-31
Gotowy
Kyli Stanley
Alliance Training Center East
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:43
Daisy Poland Santa Maria Brazilian Jiu Jitsu
Kids Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / Grey (Grey/White, Grey, Grey/Black) / Over 150.1 lbs
(Day 1)
4-28
Gotowy
London Regnier
Gracie Barra San Clemente
Diego Camacho Alliance Eastlake Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / Yellow (Yellow/White, Yellow), Yellow/Black) / 70.1-80.0 lbs
(Day 1)
3-32
Gotowy
Evan Janus
The Stronghold Eastlake
JULIUS MARK VILLAMIL Alliance Eastlake Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / White / 70.1-80.0 lbs
(Day 1)
1-25
Gotowy
Carter Quenga
Flow Roll BJJ
Diego Arias Academy Jiu-Jitsu & Kickboxing Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Kids Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / White / 100.1-110.0 lbs
(Day 1)
4-31
Gotowy
Andres Vega
Cleber JJ
Aaron Ramirez One Legacy Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Kids Gi / Male 15-17 Years (Juvenile) / Green (Green/White, Green, Green/Black) / 150.1-160.0 lbs
(Day 1)
1-30
Gotowy
Jake Ramos
Studio 33
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Glendon Bragg Trilogy Martial Arts
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / White / Over 110.1 lbs
(Day 1)
7-27
Gotowy
Nathan Esquer
One Legacy Training Center
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Louise Richardson Destiny Health & Mma
Kids Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / Grey (Grey/White, Grey, Grey/Black) / 110.1-120.0 lbs
(Day 1)
2-29
Gotowy
Trevor Kloska
Studio 33
Nicholas Pachico Destiny Health & Mma Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Kids Gi / Male 15-17 Years (Juvenile) / Yellow (Yellow/White, Yellow), Yellow/Black) / 110.1-120.0 lbs
(Day 1)
4-32
Gotowy
Cameron Pablo
Apex BJJ Bonita
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Riley Budd CSG 360 Jiu-Jitsu
Kids Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / White / 120.1-130.0 lbs
(Day 1)
7-33
Gotowy
Branden Auble
Honu Jiu Jitsu
Eddie Esquer One Legacy Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Kids Gi / Female 15-17 Years (Juvenile) / White / 140.1-150.0 lbs
(Day 1)
2-32
Gotowy
Viviana Balleza
Studio 33
Wygrana na punkty - 05:00
Bella Garijo Gallegos Jiu Jitsu Association
Kids Gi / 9-10 Years (Youth 2) / White / Over 90.1 lbs
(Day 1)
3-28
Gotowy
Olivia Garcia
HONU BJJ
Marcus Richardson Jr Destiny Health & Mma Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Kids Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / White / 110.1-120.0 lbs
(Day 1)
5-24
Gotowy
Max Garijo
Gallegos Jiu Jitsu Association
Johnny Kohl Alpine Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / White / Over 110.1 lbs
(Day 1)
7-28
Gotowy
Miah Espinoza
Demetrius Golden Alliance San Diego Wygrana na punkty - 03:00