Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / 9-10 Years (Youth 2) / Grey (Grey/White, Grey, Grey/Black) / 60.1-70.0 lbs
(Day 1)
3-19
Gotowy
Addison Trombley
Studio 33
Josiah Bernales Alliance Eastlake Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Kids Gi / Female - 13-14 Years (Teen) / Grey (Grey/White, Grey, Grey/Black) / Over 150.1 lbs
(Day 1)
5-20
Gotowy
Izabella Kaelin
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Sylvia Medina Strong Base Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:42
Kids Gi / 7-8 Years (Youth 1) / White / 40.1-50.0 lbs
(Day 1)
2-12
Gotowy
Ronaldo Silva
Studio 33
MASON URIAS Studio 33 Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / Grey (Grey/White, Grey, Grey/Black) / Over 150.1 lbs
(Day 1)
4-26
Gotowy
Anthony Stanley
London Regnier Gracie Barra San Clemente Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Kids Gi / 9-10 Years (Youth 2) / White / Over 90.1 lbs
(Day 1)
3-23
Gotowy
Marcus Richardson Jr
Destiny Health & Mma
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Trip Meyers HONU BJJ
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / White / Over 110.1 lbs
(Day 1)
7-23
Gotowy
Skyler Deno
HONU BJJ
Nathan Esquer One Legacy Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Kids Gi / 9-10 Years (Youth 2) / White / 60.1-70.0 lbs
(Day 1)
1-18
Gotowy
Michael Rodriguez
Alpine Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Aryanah Vega Cleber JJ
Kids Gi / 9-10 Years (Youth 2) / White / 70.1-80.0 lbs
(Day 1)
7-19
Gotowy
William Realivasquez
Grace Barra
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Annalise Corona Alliance Bonita
Kids Gi / 9-10 Years (Youth 2) / White / 50.1-60.0 lbs
(Day 1)
8-19
Gotowy
Raquel Herrera
Academy Jiu-Jitsu & Kickboxing
Frankie Perez ATOS HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / Yellow (Yellow/White, Yellow), Yellow/Black) / 90.1-100.0 lbs
(Day 1)
2-22
Gotowy
Jociah Monteleone
Brasa CTA
Johanna Tate Carlos Farias BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / Grey (Grey/White, Grey, Grey/Black) / Over 110.1 lbs
(Day 1)
4-22
Gotowy
Noah Hudkins
Studio 33
Wygrana na punkty - 03:00
Sandro Bedoya Honu Jiu Jitsu
Kids Gi / 7-8 Years (Youth 1) / White / 50.1-60.0 lbs
(Day 1)
3-13
Gotowy
Maddox Skolmowski
Alliance Training Center East
Cash Tortorici HONU BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / White / 70.1-80.0 lbs
(Day 1)
1-23
Gotowy
Diego Arias
Academy Jiu-Jitsu & Kickboxing
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Mayleigh Bennett Charles Gracie Academy of Fernley
Kids Gi / 7-8 Years (Youth 1) / White / 40.1-50.0 lbs
(Day 1)
2-14
Gotowy
Ramsai Silva
Studio 33
Wygrana na punkty - 03:00
MASON URIAS Studio 33
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / White / Over 110.1 lbs
(Day 1)
7-24
Gotowy
Miah Espinoza
Louise Richardson Destiny Health & Mma Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / White / 100.1-110.0 lbs
(Day 1)
4-29
Gotowy
Armando Encarnacion
Brasa CTA
Andres Vega Cleber JJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:28
Kids Gi / Female - 13-14 Years (Teen) / White / 130.1-140.0 lbs
(Day 1)
8-27
Gotowy
Hannah Gonzales
Flow Roll BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Amada Garcia Strength & Honor MMA
Kids Gi / 9-10 Years (Youth 2) / White / 60.1-70.0 lbs
(Day 1)
1-20
Gotowy
Sydney Pawlak
HONU BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Michael Rodriguez Alpine Jiu Jitsu
Kids Gi / 9-10 Years (Youth 2) / Grey (Grey/White, Grey, Grey/Black) / 60.1-70.0 lbs
(Day 1)
3-20
Gotowy
Nhala Gonzalez
Strong Base Brazilian Jiu Jitsu
Mateo Jacobo Alliance Eastlake Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Kids Gi / 9-10 Years (Youth 2) / White / Over 90.1 lbs
(Day 1)
3-24
Gotowy
Asher Heier
Flow Roll BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Olivia Garcia HONU BJJ
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / White / 90.1-100.0 lbs
(Day 1)
7-29
Gotowy
Braden Graffio
Ezra Heier Flow Roll BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Kids Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / White / Over 150.1 lbs
(Day 1)
1-27
Gotowy
Junior Bumanglag
HONU BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:57
Arjay Tiqui Destiny Health & Mma
Kids Gi / Female - 13-14 Years (Teen) / Grey (Grey/White, Grey, Grey/Black) / Over 150.1 lbs
(Day 1)
5-21
Gotowy
Izabella Kaelin
Ramona Brazilian Jiu-Jitsu/MMA (RBJJ)
Wygrana na punkty - 05:00
Sylvia Medina Strong Base Brazilian Jiu Jitsu
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / Grey (Grey/White, Grey, Grey/Black) / Over 110.1 lbs
(Day 1)
4-23
Gotowy
Savannah Pope
Trilogy Martial Arts
Abigail Herrera Academy Jiu-Jitsu & Kickboxing Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / 9-10 Years (Youth 2) / Grey (Grey/White, Grey, Grey/Black) / 60.1-70.0 lbs
(Day 1)
3-22
Gotowy
Josiah Bernales
Alliance Eastlake
Mateo Jacobo Alliance Eastlake Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / Yellow (Yellow/White, Yellow), Yellow/Black) / 90.1-100.0 lbs
(Day 1)
2-23
Gotowy
Jociah Monteleone
Brasa CTA
Johanna Tate Carlos Farias BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Kids Gi / 11-12 Years (Preteen) / White / Over 110.1 lbs
(Day 1)
7-25
Gotowy
Jacquelyn Salazar
Alliance BJJ
Miah Espinoza Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Kids Gi / Female - 13-14 Years (Teen) / Yellow (Yellow/White, Yellow), Yellow/Black) / 130.1-140.0 lbs
(Day 1)
8-25
Gotowy
Rianna Tate
Carlos Farias BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Noelani Partida HONU BJJ
Kids Gi / 7-8 Years (Youth 1) / White / 40.1-50.0 lbs
(Day 1)
2-13
Gotowy
Cameryn Quenga
Flow Roll BJJ
Julleus Pember The Stronghold Eastlake Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Kids Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / Grey (Grey/White, Grey, Grey/Black) / Over 150.1 lbs
(Day 1)
4-27
Gotowy
Diego Camacho
Alliance Eastlake
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Anthony Stanley
Kids Gi / Male - 13-14 Years (Teen) / White / 120.1-130.0 lbs
(Day 1)
7-32
Gotowy
Branden Auble
Honu Jiu Jitsu
Eddie Esquer One Legacy Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Kids Gi / 9-10 Years (Youth 2) / White / 60.1-70.0 lbs
(Day 1)
1-19
Gotowy
Troy Heier
Flow Roll BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Raylen Skolmowski Alliance Training Center East