Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / Blue/Purple (Intermediate) / Light Heavyweight 190-209.9 lbs
(Day 1)
1-15
Gotowy
SEAN ERTS
10th Planet Freaks
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:25
Brian Partida Apex Jiu Jitsu
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
7-19
Gotowy
Markanthony Perez
The ARENA / Baret Submission
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Daniel Guinn The Arena / Baret Submissions
Female No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Light Heavyweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
6-20
Gotowy
Janet Ignacio
10th Planet Freaks
Michelle Benoit Legion AJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:22
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / Blue/Purple (Intermediate) / Lightweight 140-154.9 lbs
(Day 1)
5-15
Gotowy
Quang Ho
Rounders MMA & Boxing
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Matthew Delmundo The ARENA / Baret Submission
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Brown/Black (Advanced) / Lightweight 140-154.9 lbs
(Day 1)
2-15
Gotowy
Gianni Vazquez
CHECKMAT
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 06:00
Mario Esquivies Baret Submissions
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / Blue/Purple (Intermediate) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
1-17
Gotowy
Paul Welsh
The Arena / Baret Submissions
James Frelke Infinity BJJ (Santee, Ca) Wygrana na punkty - 06:00
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Bantamweight 125-139.9 lbs
(Day 1)
3-24
Gotowy
Brandon Dwyer
Burke Jiu Jitsu
Jayden Autry COBRA KAI JIU-JITSU Wygrana na punkty - 06:00
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Bantamweight 125-139.9 lbs
(Day 1)
3-25
Gotowy
Nicky Khisrivon
The ARENA / Baret Submission
Anthony Gude Alpine Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 06:00
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / White (Beginner) / Flyweight up to 124.9 lbs
(Day 1)
5-17
Gotowy
Eric Lum
The ARENA / Baret Submission
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:18
Eric Martinez UFC GYM La Mirada
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / White (Beginner) / Lightweight 140-154.9 lbs
(Day 1)
1-20
Gotowy
Jacob Valdez
Victory MMA
Javier Franklin 10th Planet Freaks Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
7-20
Gotowy
Markanthony Perez
The ARENA / Baret Submission
Wygrana na punkty - 06:00
Tyler Escoto Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / Blue/Purple (Intermediate) / Light Heavyweight 190-209.9 lbs
(Day 1)
1-14
Gotowy
Kameron Chase
The Arena / Baret Submissions
Wygrane przez Poddanie (submission)
Justin Wilson Baret Submissions
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Heavyweight 210+ lbs
(Day 1)
8-19
Gotowy
Cyrus Nolan
Gracie Allegiance San Diego
Wygrana na punkty - 06:00
Deundhray Steele The ARENA / Baret Submission
Female No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Light Heavyweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
6-21
Gotowy
Janet Ignacio
10th Planet Freaks
Michelle Benoit Legion AJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Female No-Gi / 18-29 Years (Adult) / White (Beginner) / Middleweight 150-169.9 lbs
(Day 1)
8-21
Gotowy
Sayra Preciado
Strong Base Brazilian Jiu Jitsu
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:26
Sarah Carbone 10th Planet Freaks
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / White (Beginner) / Heavyweight 210+ lbs
(Day 1)
5-18
Gotowy
Joshua Higgins
Legion American Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:23
Joseph Barrera Gracie Allegiance San Diego
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / Blue/Purple (Intermediate) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
1-18
Gotowy
David Kerr
The ARENA / Baret Submission
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
James Frelke Infinity BJJ (Santee, Ca)
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Bantamweight 125-139.9 lbs
(Day 1)
3-26
Gotowy
David Da Silva
The Arena / Baret Submissions
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Jayden Autry COBRA KAI JIU-JITSU
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Brown/Black (Advanced) / Heavyweight 210+ lbs
(Day 1)
7-18
Gotowy
Anthony Aguilera
Tillis Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Jose Nolasco Honu Jiu Jitsu
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / White (Beginner) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
6-22
Gotowy
Eduardo Barbosa
White Tiger Martial Arts
Wygrana na punkty - 06:00
Koll Kilmade UFC GYM
Female No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Bantamweight up to 119.9 lbs
(Day 1)
4-20
Gotowy
Marilyn Cruz
The Arena / Baret Submissions
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Celine Jusuf BRASA/99
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Welterweight 155-169.9 lbs
(Day 1)
2-18
Gotowy
Grant Murphy
Barum Jiu-Jitsu San Diego
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Tristan Quidachay HONU BJJ
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Bantamweight 125-139.9 lbs
(Day 1)
3-27
Gotowy
Anthony Gude
Alpine Jiu Jitsu
Harold Van Arsdale 10th Planet Freaks Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / White (Beginner) / Lightweight 140-154.9 lbs
(Day 1)
1-21
Gotowy
Devante Sharpe-shropshire
The Arena / Baret Submissions
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Alberto Flores HONU BJJ
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Bantamweight 125-139.9 lbs
(Day 1)
3-28
Gotowy
Miguel Betrado
10th Planet Palmdale
Brandon Dwyer Burke Jiu Jitsu Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male No-Gi / 30-39 Years (Masters) / Blue/Purple (Intermediate) / Middleweight 170-189.9 lbs
(Day 1)
1-19
Gotowy
Amado Isai Perez Montes
Chula Vista Jiu Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Paul Welsh The Arena / Baret Submissions
Female No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Lightweight 120-134.9 lbs
(Day 1)
4-18
Gotowy
Yesenia Sosa
Baret Submissions
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Robyn Lenzen Alliance San Diego
Female No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Bantamweight up to 119.9 lbs
(Day 1)
4-21
Gotowy
Marilyn Cruz
The Arena / Baret Submissions
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Celine Jusuf BRASA/99
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / White (Beginner) / Welterweight 155-169.9 lbs
(Day 1)
3-33
Gotowy
Justin Villegas
University of Combat Sports
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
David Franco UFC GYM La Mirada
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Welterweight 155-169.9 lbs
(Day 1)
2-19
Gotowy
Andrew Kisselburg
RODRIGO FREITAS BRAZILIAN JIU JITSU
Wygrana na punkty - 06:00
Vandric Castro The ARENA / Baret Submission
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / White (Beginner) / Heavyweight 210+ lbs
(Day 1)
5-19
Gotowy
Joshua Higgins
Legion American Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Joseph Barrera Gracie Allegiance San Diego
Male No-Gi / 18-29 Years (Adult) / Blue/Purple (Intermediate) / Bantamweight 125-139.9 lbs
(Day 1)
3-29
Gotowy
Brandon Dwyer
Burke Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Anthony Gude Alpine Jiu Jitsu